Weer gaat kwakkelen

Ruurlo – Vandaag is het in de ochtend licht bewolkt met flinke opklaringen. In de loop van de ochtend neemt de bewolking toe en in de middag valt er lichte regen of motregen. De maximumtemperatuur stijgt naar 3 tot 5 ºC. en de wind is zwak tot matig uit het westen tot westzuidwesten. Komende nacht is het geheel bewolkt met geregeld regen en motregen. Het kwik stijgt verder naar 6 tot 8 ºC. De wind neemt toe naar matig tot af en toe vrij krachtig uit het zuidwesten tot westen.

Zaterdag is het geheel bewolkt en zonloos met in de ochtend af en toe wat lichte regen die naar het oosten wegtrekt. Rond en na de middag is het op de meeste plaatsen droog. De temperatuur blijft met 6 tot 8 ºC. gelijk aan vannacht bij een matige tot vrij krachtige westen wind.
Morgennacht is het zwaar bewolkt met enkele opklaringen en in de avond nog af en toe wat lichte regen. De temperatuur daalt naar 2 tot 4 ºC. bij een matige westen wind. (Bron: WeerstationRuurlo).

* Het beeld is alweer van gisteren, maar blijft mooi: de zonsopgang boven de Scheiddijk – foto Mariska Gosselink