Toch weer regen

Ruurlo – Vandaag is het droog en in de ochtend vrijwel onbewolkt met volop zon. Na de middag neemt de bewolking wel wat toe. De zon zal in de namiddag wat minder gaan schijnen, maar ook vandaag is het bijzonder mooi nazomerweer. De temperatuur stijgt dan ook naar 22 tot 24 ºC. en de wind is zwak uit het zuiden. Komende nacht is het zwaar tot geheel bewolkt met perioden met regenbuien en mogelijk ook wat onweer. De temperatuur daalt niet lager dan 13 tot 15 ºC. en de wind is zwak uit het zuiden.

Vrijdag is het vrijwel geheel bewolkt met af en toe nog wat lichte regen of enkele regenbuien. De temperatuur stijgt niet hoger dan 16 tot 18 ºC. bij een zwakke tot soms een matige zuidwesten wind.
Morgennacht is het half tot zwaar bewolkt en op de meeste plaatsen droog. In de nanacht en ochtend ontstaat op veel plaatsen nevel en mist. De temperatuur daalt naar 9 tot 11 ºC. bij een zwakke noordwesten wind. (Bron: WeerstationRuurlo).

*Een artistieke herfstfoto van Ilja Janssen. Hierbij verklaren het herfstseizoen voor de foto’s officieel voor geopend. Zelf zagen we al de eerste paddestoelen die rood gekleurd waren en witte stippen op het dak.