Een oude strijd: Meimarkt zonder scholieren
- mei 20, 2010
- Door admin
- In RuurloVandaag
Ruurlo – Ik weet: het is geen Ruurlo’s onderwerp, maar in het nationaal belang moet ik er toch wat over schrijven. De rechter kan verhoeden dat een “vader”, die, getroffen door chronische idioterie, zijn méér dan minderjarige dochter de wilde baren opstuurt. Is het dan ook mogelijk om per dwangbevel Sieneke in ons land te houden? Wij moeten deze jonge vrouw tegen haarzelf beschermen! Het is toch onverantwoordelijk voor haar ontwikkeling om zo’n nepliedje, dat met plagiaatplaksel aan elkaar hangt, met de moed der wanhoop over het voetlicht te schallen. En dan ook nog een draaiorgel erbij, een belediging voor de eerlijke pierementdraaiers. Hebben we zoveel goede muziekschrijvers in dit land en (Achterhoekse) zangers en dan dit vreselijke Sha-la-la-la-la-la, of wij Nederlanders niet kunnen praten. Enfin, nog 23 nachtjes slapen en dan wordt het swingen bij ReurPop III
Hieronder een interview door nieuwsuitberkelland.nl met Roekevisch
Nou Wim, maar je bent ook raadlid. Dus: nú vragen stellen wat het standpunt van het college van B. & W. in de onderhavige kwestie is. Er moet duidelijkheid komen, anders kunnen we volgend jaar dit onderwerp weer uit het stoffige archief halen. Zullen de scholieren in de toekomst hun Meimarktdag behouden: ja of neen!
* En verder werd er in de Van Heeckerenlaan op spectaculaire wijze een caravan van het “Kermit-team” over de huizen getakeld. Bedankt voor het mailen van de foto, maar we hebben geen idee waar het over gaat. Gelukkig konden we hun website vinden: www.kermit-team.nl Dus, leest u zelf maar.
Meest recente berichten
- Grote tak blokkeert Vordenseweg in Ruurlo
- Pareltjes op de kaart, maar de chef snakt naar vrijheid
- Afgelopen week 44 meldingen van de gemeente over sloop en bomenkap in Berkelland
- Wouter Schouten keert terug bij Ruurlo 1 als assistent-trainer
- Vocalgroup AmaZing verzorgt opnieuw sfeervol tuinconcert bij Hof te Ruurlo
